www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Книгите


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Книгите
Eлтимир
Публикувано на: 26.6.2008, 19:10
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Наскоро изтрих от форума чяст от моите книги. За причините не искам да говоря. Имах си сериозни причини да го направя. Но сега ситуацията се променя. Ще имам Интернет до 14 юли и след това пак излизам във "ваканция". за колко време - не мога да кажа, не знам. Наистина не знам. Само че по време на "ваканцията" няма как да пусна пак някоя от изтритите книги. та въпросът ми е:
Да ги пусна ли отново? Някой има ли нужда от тях? Някой иска ли тези книги да стоят в Интернет?
питам не случайно. Обвиниха ме, че съм бил преписвал от руски автори. Включително биографията си. Обвиниха ме в какво ли не. Доказателства за обвиненията, разбира се не бяха дадени. По простата причина, че такива доказателства не съществуват. Само че на мен ми омръзна да стоя като някаква мишена за всякакви плюнки и клевети. Та ако ще пусна пак книгите, пускам ги заради вас, и тези книги вече са ваши. Вие готови ли сте да браните вашето? И обратното. Ако не приемате книгите за ваши, ако те не ви интересуват, ако не заставате зад тях, то има ли смисъл да ги публикувам.
Разполагам с още време, но времето не е много. Не мога дълго да чакам, качването на всяка книга заедно с илюстрациите изисква много време. Искам да ви помоля, ако сте решили да ми кажете своето мнение, да го направите навреме.
Прощавайте, че си позволих да ви занимая със себе си и със своите мисли. Ако темата не ви е интересна, в правото си сте просто да не я четете.


--------------------
PM
Top
otnesen
Публикувано на: 26.6.2008, 19:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 73
Участник # 1 370
Дата на регистрация: 2-March 08



Ще пуснеш ли "Кръгове на нашата инвазия"?


--------------------
??????? ???????? ??????????.
znanie.cogia.net
PM
Top
2DHades
Публикувано на: 26.6.2008, 19:47
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 51
Участник # 1 467
Дата на регистрация: 28-April 08



Аз искам да ги пуснеш! Изчетох част от тях като бяха тук, сега бих искал да прочета и другите.
PM
Top
ton
Публикувано на: 26.6.2008, 20:57
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 209
Участник # 1 551
Дата на регистрация: 21-June 08



Книгите трябва да бъдат качени, за да може да ги прочете всеки буден българин.
PM
Top
Владимир
Публикувано на: 26.6.2008, 21:41
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 63
Участник # 1 066
Дата на регистрация: 31-July 07



И аз искам да ги пуснеш отново.
PM
Top
Дари
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 782
Участник # 766
Дата на регистрация: 19-January 07



Ангел, добре е, че ти повдигаш този въпрос, всъщност според мен задаваш отговори. Твоите Книги, винаги се четат с интерес, а по-важното е, че те именно помагат на много хора да се замислят, да прогледнат и не на последно място да видят, че не всичко е загубено , а нали и целта на тези книги е именно тази - да стигнат до читателите си, а такива има със сигурност. Книгите ти тук винаги са и ще са у дома си и две мнения по този въпрос няма. НО! Не ние трябва да решим дали да са тук, а именно ти ще вземеш това решение! Ако решиш да ги публикуваш смятам, че мястото им не е във форума, а директно в раздел "Материали". Ако ти решиш да ги публикуваш, това трябва да означава, че няма в един следващ момент поради някакви моментни обстоятелства да ги триеш и да ги ползваш като оръжие срещу нас. Знам, че ще ме разбереш правилно.

Да, аз също искам книгите ти да са тук. А и с общи усилия и при желание, когато решим можем да ги издадем в книжен вариант, както вече се случи с "Невидимата Атака" и "Завръщането на Тангра".


PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Моето лично мнение е, че без цялата информация този сайт губи смисъла си. За това, ако книгите ти не са тук, ако материялите също, а и не само твоите, то какво остава? Клубния форум... Нека не се лъжем, сайта е ценен главно заради информацията която дава, както и главното качество на форума е, когато се дискутират интересни теми и се дават идеи и информация! Това е - информацията е най-скъпата принадлежност и оръжие!
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Вчера Интернетът ми беше ужасен. Днес рано сутринта станах и пуснах две от книгите. В зависимост от връзката и свободното ми време ще пускам още. само че искам да предупредя за една опасност. След излизането на определени текстове очаквам масирана кампания срещу потребителите на нашия сайт и форум. ще започнат опити за интриги и настройване на хората един срещу друг. Възможни са и хакерски намеси. Затова не вярвайте на мейли и ЛС, не вярвайте на лошото, докато не се срещнете с дадения човек и не поговорите очи в очи. Вижте карикатурата и помислете! Ей, не се оставяйте да ви набутат в подобна ситуация. Мен някога са ме набутвали, затова ви го казвам.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020